Načítání obsahu...
{m1seller::primary::namer}

Obchody

Obchody

Kožená galanterie GORA

1. Patro

OTVÍRACÍ DOBA

Po - pá
09:00 - 19:00
So
09:00 - 13:00
Ne
ZAVŘENO

INFORMACE

Obchod GORA-SHOP nabízí širokou škálu především kožené galanterie. Nabízíme kvalitní peněženky, kabelky, psaníčka, kufry, opasky a deštníky.

V nabídce je i drobný doplňkový sortiment jako jsou manikúry, vizitkovníky, šle, klíčenky a další.

Naším cílem je poskytnout zákazníkovi dokonalý nákupní servis. Snažíme se nabídnout širokou škálu kvalitních značek jako je Piere Cardin, Harvey, Miller, Empolio Valentini a exkluzivně i velmi originální zboží značek Anekke, Kimidoll a DobsBB.

Máme také zboží pod naší vlastní značkou GORA. Rádi podporujeme českou ruční výrobu, a tak najdete v naší nabídce i peněženky a tašky šité v malé české manufaktuře.

Speciální nabídku tvoří omezená kolekce modelů tašek z kozí kůže.


Připravme se na jaro a léto! Nechme se unést do exotických krajů s novou kolekcí Anekke!

Všichni už se nemůžeme dočkat teplých letních večerů a sluníčka. Anekke nás na to krásně naladí. Nová jarní a letní kolekce je v duchu „Středozemí“ a pobytu u moře. Kolekce je rozdělená na několik částí. První je řada „slow life, kterou můžeme přeložit jako klidný život. Kolekce je v pastelově modré a hnědorůžové barvě, je bohatě zdobená výšivkou a drobnými detaily. Tato  řada nás provází po pobřeží kouzelného Středozemního moře.

Další řada se jmenuje sunrise a překládáme ji jako svítání. Je vytvořena v duchu  světlých barev. Především bílé, modré a světle hnědé. Tato řada je zdobená velice originálními motivy řecké vesnice nebo potiskem květů.

Třetí a poslední řada nese název fun music“ a překládá se jako radostná hudba. Jejím hlavním námětem je tančící dívka, která je sama sebou, cítí se  šťastně a užívá si život naplno.