Načítání obsahu...
{m1seller::primary::namer}

Obchody

Obchody

NATURHOUSE

Přízemí

OTVÍRACÍ DOBA

Po - pá
09:00 - 17:00
So
ZAVŘENO
Ne
ZAVŘENO

INFORMACE

Experti na převýchovu ve výživě Vám poradí, jak zhubnout. Nabízíme výživové poradenství, dietetickou studii a sestavení jídelníčku na míru Vašim potřebám. Naučíme Vás, jak se zdravě stravovat, abyste dosáhli ideální váhy a novou váhu si udrželi.

Naturhouse se těší prestiži a uznání zkušeností ve světě dietetiky a výživy. Jsme přítomni v následujících zemích:
Česká republika, Slovensko, Německo, Andorra, Rakousko, Chorvatsko, Španělsko, Francie, Velká Británie, Řecko, Guatemala, Honduras, Maďarsko, Itálie, Litva, Maroko, Mexiko, Polsko, Portugalsko Rumunsko, Švédsko, USA (Florida) a Venezuela.

Všechna střediska NATURHOUSE mají k dispozici odborníka, který Vám na základě dietetické studie zcela zdarma pomůže dostáhnout požadovaného cíle ve SNÍŽENÍ A KONTROLE VÁHY. V NATURHOUSE  vypočítáme prostřednictvím bioimpedance podíl tuku a vody v těle, poradíme Vám jak dosáhnout ZDRAVÉ VÁHY  a hlavně jak si ji UDRŽET!

Se systémem NATURHOUSE a dietou přizpůsobenou přímo Vám JE SNADNÉ ZÍSKAT DOBROU POSTAVU! Objednejte si den a hodinu Vaší návštěvy v NATURHOUSE na telefonním čísle: 596 111 456. Všechny návštěvy jsou ZDARMA, bude se Vám věnovat odborník z Naturhouse.

Přijď do NATURHOUSE  a objevíš způsob jak se cítit lépe. Už více než 3 000 000 osob se zbavilo nadváhy.