Načítání obsahu...
{m1seller::primary::namer}

Obchody

Obchody

BOTANICO

Přízemí

OTVÍRACÍ DOBA

Po - pá
09:00 - 19:00
So
09:00 - 13:00
Ne
ZAVŘENO

INFORMACE

http://www.botanico.cz/

Přijďte si k nám vybrat z široké nabídky přírodní kosmetiky, přírodních produktů, bylinných čajů a sirupů a dárkových předmětů.

Najdete u nás kosmetiku z:
• růže
• levandule
• olivy
• solí z Mrtvého moře
• kozího mléka
a léčebnou řadu z konopí.

Naše firma byla založena v r.1998 jako rodinná manufaktura. Vyrábíme přírodní produkty-byliny, čaje, koření, oleje s kořením, medové výrobky, přírodní kosmetiku, výrobky se solí z mrtvého moře apod. Klademe maximální důraz na výběr kvalitních surovin, rukodělné provedení a design. Rozvíjíme výrobu vlastních obchodních značek a zároveň již od minimálního množství ks provádíme zakázkovou výrobu, případně vývoj značek privátních. Výrobky můžete zakoupit ve firemních prodejnách nebo u našich obchodních partnerů i v internetové prodejně.       

Máme rádi přírodu a přírodní materiály, proto jsme se rozhodli vyrábět přírodní produkty. Naše výrobky obsahují přírodní látky s příznivými účinky na lidskou pokožku. Samozřejmě, že každý výrobek musí splňovat určité vlastnosti dané legislativou, které např. nutí k užití konzervačních látek v kosmetickém prostředku-tj. mimochodem i v zájmu spotřebitele z hlediska bezpečného užívaní výrobku v době stanovené dobou spotřeby. V takových případech se držíme zásad, že méně je více a snažíme se maximálně o to, aby měl výrobek hypoalergenní složení, neužíváme nadbytečné množství látek, které nezvyšují účinnost a kvalitu výrobku (např. nadměrné množství konzervačních látek v konzervačním systému)-to zajišťuje minimální dráždění pokožky a dobrou snášenlivost především u přecitlivělých (alergických) osob.