Načítání obsahu...
{m1seller::primary::namer}

Laso

Laso

O NÁS

Obchodní centrum LASO se nachází přímo v centru Ostravy na Masarykově náměstí.

V roce 2006 prošlo kompletní rekonstrukcí postavené na výměně všech technologií, zhotovení nové moderní fasády, ale i velkém rozšíření prodejních ploch z původních 5.300 m2 na stávajících 10.000 m2. Další podstatnou změnou bylo vybudování podzemním parkingu v suterénu obchodního centra s 67 parkovacími místy. Věříme, že se podařilo splnit cíl rekonstrukce, kterým bylo především vytvoření nového obchodního prostředí, které má odpovídat současným standardům a požadavkům na obchodní plochy v centru.

V současnosti je nabídka obchodního centra rozložena na třech podlažích. Pro příchod k nám si můžete vybrat z několika vstupů, z nichž nejvýznamnějším je vstup přímo z Masarykova náměstí. Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou navštívit obchodní centrum vozem, jsou na ulici Sokolská připraveny navigační cedule pro příjezd na parkoviště obchodního centra.

K nejvýznamnějším nájemcům obchodního centra patří bezesporu supermarket BILLA, který kromě potravinářského sortimentu nabízí také prodej drogistického a spotřebního zboží. Mezi hlavní výhody centra patří, že zde zákazníci naleznou, mimo atraktivních prodejen se značkovou módou, také nabídku nejrůznějších služeb, a to především nonstop otevřenou samoobslužnou zónu České spořitelny, směnárnu bez poplatku, prodejnu tabáku a tisku, Copy centrum (kopírování, laminování, aj.), dobíjecí kiosek pro případ, že se vám zrovna vybije mobil, a v neposlední řadě možnost využití bankomatů tří společností – ČSOB, Česká spořitelna a Air Bank.

Nejmenší návštěvníky našeho centra rádi přivítáme v dětském koutku ČLOVÍČKOV, kde děti naleznou spoustu zábavy a rodiči si mohou odpočinout a posedět v příjemném prostředí kavárny. Všechny bez rozdílu věku, srdečně zveme do naší GASTRO ZÓNY s krásným výhledem na Masarykovo náměstí, kde nabízíme českou, mexickou či asijskou kuchyni včetně lahůdek a zákusků.

Naše obchodní centrum je výjimečné tím, že zde můžete navštívit dokonce i muzeum, a to konkrétně MUZEUM HRAČEK, které je opravdu jedinečné. Dětský koutek, Gastro zónu i Muzeum hraček najdete ve 2. patře.

Věříme, že Vás krátké představení našeho obchodního centra naladilo k jeho návštěvě a těšíme se na Vás.

LASO
LASO
LASO

FILOZOFIE

DLOUHOLETÁ TRADICE

Naše obchodní centrum je tu pro vás už od roku 1976.

OSVĚDČENÁ KVALITA

Nabízíme nákup v příjemném prostředí centra, kde se neztratíte.

SÍDLO V CENTRU

Jsme jediné centrum v centru města přímo na Masarykově náměstí.

Historie

Vznik nové budovy OD s názvem PRIOR OSTRAVA

Jedná se ve svém době o jeden z největších obchodních domů v České republice, který zabezpečuje prodej celého sortimentu spotřebního zboží.
Vznik nové budovy OD s názvem PRIOR OSTRAVA
1984

LASO - nový název obchodního domu

Na základě vyhlášené soutěže získal obchodní domů nový název LASO. Vybíralo se z 3 a půl tisíce zaslaných návrhů.
LASO - nový název obchodního domu
1990

PRIOR IK

Stáváme se součástí skupiny PRIOR IK.
PRIOR IK
1996

Opět jsme LASO

V roce 2006 proběhla celková rekonstrukce celého obchodního domu a vrátili jsme se k názvu LASO.
Opět jsme LASO
2006

Nová GASTRO ZONA

Pro zákazníky jsme vybudovali novou GASTRO zónu ve 2. patře s krásným výhledem přímo na Masarykovo náměstí.
Nová GASTRO ZONA
2008