Načítání obsahu...
{m1seller::primary::namer}

Obchody

Obchody

Kožená galanterie GORA

1. Patro

OTVÍRACÍ DOBA

Po - pá
09:00 - 19:00
So
09:00 - 13:00
Ne
ZAVŘENO

INFORMACE

Obchod GORA-SHOP nabízí širokou škálu především kožené galanterie. Nabízíme kvalitní peněženky, kabelky, psaníčka, kufry, opasky a deštníky.

V nabídce je i drobný doplňkový sortiment jako jsou manikúry, vizitkovníky, šle, klíčenky a další.

Naším cílem je poskytnout zákazníkovi dokonalý nákupní servis. Snažíme se nabídnout širokou škálu kvalitních značek jako je Piere Cardin, Harvey, Miller, Empolio Valentini a exkluzivně i velmi originální zboží značek Anekke, Kimidoll a DobsBB.

Máme také zboží pod naší vlastní značkou GORA. Rádi podporujeme českou ruční výrobu, a tak najdete v naší nabídce i peněženky a tašky šité v malé české manufaktuře.

Speciální nabídku tvoří omezená kolekce modelů tašek z kozí kůže.

Dočkali jsme se a dorazila k nám nová kolekce podzim/zima 2021 originálních kabelek, batůžků a peněženek od španělské značky Anekke. Letos nás překvapila spoustou podkolekcí.

Naše první kolekce s názvem Iceland je v modrých barvách s hnědými detaily a panenkou Anekke. Tato kolekce má  podkolekci Rune v hnědé barvě a zavede nás za Vikingy! 

Druhá kolekce je City s podkolekcí Art, je v barevných barvách s tmavými detaily a určitě na ní najdete i sytě červenou barvu. A co takhle jen sytě červenou? I tuto barvu podkolekce nabízí. 

Další podkolekcí je City Moments, krásně kombinuje černou a bílou barvu a jsou to vzpomínky na naše první fotografie. 

A jako poslední podkolekcí je City Authenticity v krásných světlých barvách s tmavě hnědou. Kolekce City nás vede do města a na pozadí má Chicago 60. let. 

Užijme si to společně!

Těšíme se na Vás!